Pozycja słonia

Pozycja słonia jest alternatywą dla pozycji klasycznej. Pomaga nie tylko zachować bliskość ciał, ale również nie trzeba się przy niej dużo wysilać. To pozycja miłosna „od tyłu”, którą można zastosować w łóżku. Jest to seksualna pozycja Kamasutry, która może być uzupełnieniem pozycji na łyżeczkę. Kobieta w tej pozycji ma ograniczone ruchy, aktywność seksualna spada na barki mężczyzny. Ta pozycja do seksu jest odpowiednia dla par, które nie mają odpowiedniej kondycji fizycznej ani energii na bardziej wymyślne fantazje seksualne.

Zobacz film: "Kamasutra"

Jak wygląda pozycja na słonia?

Wiele par poszukuje dla siebie odpowiednich pozycji seksualnych. Jednak zanim podejmą decyzję o wyborze pozycji na wieczór, powinni się odpowiednio przygotować. Nie mogą zapomnieć o grze wstępnej i odpowiednim nastroju.

Intensywny kontakt seksualny jest podstawą satysfakcjonującego pożycia seksualnego, a dobrze dobrana pozycja seksualna gwarantuje spektakularny sukces. Pozycja słoń jest przeznaczona dla partnerów, którzy cenią wygodę i niekoniecznie posiadają kondycję fizyczną. Oczywiście pary uprawiające sport również mogą czerpać inspirację z tej pozycji miłosnej.

Aby odpowiednio ułożyć ciało, należy rozpocząć od konfiguracji "na pieska". Kobieta powinna położyć się na płaskim podłożu, a mężczyzna powinien ją przykrywać ciałem. Partnerka może zostawić nogi lekko rozszerzone i zacisnąć mocno uda. Mężczyzna musi w tym czasie oprzeć ciężar swojego ciała na łokciach i ramionach, aby za bardzo nie obciążać kobiety.

Pozycja na słonia jest podobna do pozycji od tyłu, a oboje partnerzy leżą na łóżku. Mężczyzna następnie wprowadza penisa do pochwy i jednocześnie może pieścić ciało partnerki. Odpowiednie zachowanie może pobudzić obojga do większej aktywności. Ta pozycja seksualna w łatwy sposób może być przeniesiona z pozycji na łyżeczkę. Kobieta jest podporządkowana facetowi, czuje jego bliskość i siłę.

Wady i zalety pozycji na słonia

Pozycja miłosna jest idealna dla par, którym zależy na kształtowaniu bliskości i czułości. W przypadku tej pozycji nie ma żadnych ograniczeń co do wzrostu i budowy ciała kochanków. Dzięki intensywności ocierania się partnerów pośladkami, pozycja słonia wydaje się być zupełnie inną niż wszystkie. Niestety, jak każda inna pozycja, ma też wady - bardzo otyły mężczyzny może ograniczyć spokojny i równomierny oddech partnerki.

Partnerka jest podporządkowana mężczyźnie, czuje jego dominację nad sobą. Poza tym, dla kobiety, poddanie się woli kochanka może wywołać niecodzienną rozkosz. Dzięki intensywnemu ocieraniu się o pośladki partnerki, pozycja jest oryginalna i lubiana przez partnerów. Kobieta przygnieciona ciałem mężczyzny jest poddana jego woli. Pozycje Kamasutry, w tym przypadku “pozycja słoń” - jest wygodna dla wielu par ze względu na swoje małe wymagania odnośnie do kondycji obojga partnerów.

Komentarze (4)
zapytaj lekarza

za darmo

  • Odpowiedź w 24 godziny
  • Bez żadnych opłat
  • Lekarze, psychologowie, dietetycy

lekarzy jest teraz online

0/500

Pozycja słonia
najnowsze pytania

grupy wsparcia i fora dyskusyjne

Pomocni lekarze

Artykuły Pozycja słonia
Pozycja na pieska

Pozycja na pieska - ilustracja

Pozycja na pieska - ilustracja

Kobieta klęczy lub stoi pochylona do przodu, partner ustawia się za nią. Pozycja ta umożliwia zarówno penetrację waginalną, jak i analną.

Pozycja stojąca

Pozycja stojąca - ilustracja

Pozycja stojąca - ilustracja

Partner jest w pozycji stojącej, kobieta oplata nogi wokół jego bioder. Do podparcia można wykorzystać ścianę lub mebel.

Pozycja misjonarska

Pozycja misjonarska - ilustracja

Pozycja misjonarska - ilustracja

Kobieta znajduje się w pozycji leżącej na plecach z rozchylonymi nogami, partner znajduje się nad nią, podtrzymując ciężar swego ciała przy pomocy kolan i łokci.

Pozycja klasyczna

Pozycja klasyczna - ilustracja

Pozycja klasyczna - ilustracja

Partnerka znajduje się w pozycji leżącej, nogi rozchylone i ugięte w kolanach. Mężczyzna znajduje się na niej, ciężar ciała podtrzymują wyprostowane ręce.

Pozycja na boku

Pozycja na boku - ilustracja

Pozycja na boku - ilustracja

Kochankowie leżą na boku, twarze skierowane mają do siebie. Kobieta oplata nogami biodra partnera.

Pozycja 69

Pozycja 69 - ilustracja

Pozycja 69 - ilustracja

W pozycji 69 partnerzy ułożeni są w odwrotnych kierunkach (co widoczne na ilustracji) i wzajemnie pobudzają się oralnie. W związku z tym usta powinny mieć dostęp do narządów płciowych partnera.

Pozycja na jeźdźca

Pozycja na jeźdźca - ilustracja

Pozycja na jeźdźca - ilustracja

Kobieta skierowana twarzą do mężczyzny usadawia się na nim, na wysokości genitaliów partnera. Podczas stosunku kobieta może sama kontrolować szybkość i intensywność swoich odczuć.

Ćwiczenia w ciąży - efekty, przeciwwskazania, rodzaje, trymestry

Rolowanie kręgosłupa w ciąży (WIDEO)

Rolowanie kręgosłupa w ciąży (WIDEO) Odtwórz wideo

. Pozycja wyjściowa do rolowania kręgosłupa to pozycja stojąca. Plecy należy oprzeć o ścianę. Stopy należy rozstawić na szerokość bioder, a kolana lekko (...) ugiąć. Kręgosłup powinien być w pozycji...

Choroby i dolegliwości

Pozycja podczas snu a zdrowie

Pozycja podczas snu a zdrowie

Pozycja podczas snu - niedoceniany sprzymierzeniec zdrowia Jest gwarancją wypoczynku i dobrego samopoczucia za dnia. Dbając o prawidłowe żywienie (...) i regularną aktywność za dnia, zaniedbujemy go. Tymczasem sen i pozycja,...