Trwa ładowanie...

Program "Cena Sukcesu": Jakub Bączek w rozmowie z Mateuszem Kusznierewiczem zdradza, w jaki sposób osiągnął sukces oraz jaką rolę w jego życiu odgrywają badania profilaktyczne [WIDEO]

Jakub Bączek to człowiek wielu talentów. W swoim bogatym życiu zawodowym osiągał m.in. sukcesy sportowe – np. zostając w 1999 r. Mistrzem Polski w siatkówce, rozpoczął pracę naukową oraz napisał kilkanaście książek, które można zakupić w 17 krajach. W 2014 r. był trenerem mentalnym reprezentacji Polski siatkarzy, która pod wodzą Stefana Antigi zdobyła tytułów Mistrzów Świata.

W jaki sposób znaleźć równowagę, czas i motywację, aby w młodym wieku osiągnąć tak wiele spektakularnych sukcesów?

Właśnie tego chciał dowiedzieć się Mateusz Kusznierewicz (dwukrotny medalista olimpijski, dwukrotny mistrz Świata oraz pięciokrotny mistrz Europy w żeglarstwie), który zaprosił Jakuba Bączka do swojego programu "Cena sukcesu".

Jaka jest recepta na sukces? O czym należy pamiętać w życiu codziennym? Jak ważny w tym procesie jest sen i wykonywanie kompleksowych badań profilaktycznych? Jakie pasje pozwalają "wyciszyć się" podczas napiętego terminarzu? Czy stres może być naszym sojusznikiem? To tylko część pytań, na które w rozmowie z Mateuszem Kusznierewiczem odpowiada Jakub Bączek.

Zapraszamy do obejrzenia całego wywiadu.

Materiał zrealizowany we współpracy z Szpital Medicover.

Przeczytaj także nasz WYWIAD: Mateusz Kusznierewicz: "Sport dał mi wiele, ale też zabrał nieco zdrowia

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.