Trwa ładowanie...

Przez 14 dni codziennie uprawiała seks. Podzieliła się wrażeniami

Kate Garraway, gwiazda porannego programu "Good Morning Britain" przez 2 tygodnie codziennie uprawiała seks. Wszystko spisywała w arkuszu kalkulacyjnym. Po tym czasie podzieliła się wrażeniami.

Zobacz film: "10 nietypowych zabójców libido"

1. 14-dniowe wyzwanie - sex challenge

Kate Garraway, dziennikarka znana z "Good Morning Britain" postanowiła razem z mężem, Derekiem Draperem, podjąć nietypowe wyzwanie. Przez 14 dni codziennie uprawiali seks.

Oboje mają 52 lata. Małżeństwem są już od blisko od 14 lat. Mają dwoje dzieci: 13-letnią córkę Darcey Mary i 10-letniego syna Williama.

Kate Garraway nigdy nie krępowała się, by mówić o swojej seksualności czy zmianach, które powoduje upływający czas w jej ciele. Podzieliła się więc z widzami swoim pomysłem.

Kate jest mężatką od 14 lat
Kate jest mężatką od 14 lat

Zadeklarowała, że podeszła bardzo profesjonalnie do zagadnienia. Razem z mężem stworzyli arkusz kalkulacyjny, w którym zapisywali szczegóły intymnego pożycia. Musieli również zorganizować wspólny czas na intymne zbliżenia.

Dziennikarka przyznała, że w długim związku doświadczenia fizycznej bliskości są mniej intensywne i rzadsze, niż w na początku relacji. Dlatego do codziennego seksu musieli się trochę "zmusić".

Uprawiasz seks nieregularnie? Poznaj konsekwencje
Uprawiasz seks nieregularnie? Poznaj konsekwencje [6 zdjęć]

Z danych zawartych w największym do tej pory raporcie na temat życia seksualnego Polaków, autorstwa prof....

zobacz galerię

Zdaniem Kate Garraway 14 dni codziennego seksu wpłynęło bardzo pozytywnie na jej relacje z mężem. Znów zbliżyli się do siebie fizycznie, co zwiększyło jej atrakcyjność seksualną. Poczuła się bardziej kobieco i pewnie w swoim ciele.

Jednocześnie gwiazda porannych programów telewizyjnych deklaruje, że z wiekiem jest z seksu coraz bardziej zadowolona. I przekonała się o tym po raz kolejny podczas wyzwania.

Kate Garraway nigdy nie krępowała się, by mówić o swojej seksualności
Kate Garraway nigdy nie krępowała się, by mówić o swojej seksualności

Podkreśla, że choć intymność w miarę upływu czasu się zmienia, dla kobiet jej jakość wzrasta. Kate Garraway nie ma problemu z upływem czasu i procesem starzenia. Zdradziła nawet, że nie może już doczekać się menopauzy.

A co wy uważacie o tym nietypowym wyzwaniu?

Masz newsa, zdjęcie lub filmik? Prześlij nam przez dziejesie.wp.pl.

Rekomendowane przez naszych ekspertów

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.