Przyszła panna młoda zorganizowała nietypowy wieczór panieński ze znajomymi z uczelni

Wieczór panieński jest ważnym wydarzeniem dla przyszłej panny młodej. Jednak dobór towarzystwa na tę okoliczność nie jest tak oczywisty, jak mogłoby się wydawać. Co zrobić, gdy w naszym otoczeniu są sami mężczyźni? Okazuje się, że nie jest to przeszkodą, aby zorganizować udany wieczór.

Z takim zadaniem musiała zmierzyć się studentka inżynierii komputerowej. Przed ślubem uświadomiła sobie, że wśród jej znajomych jest zdecydowanie więcej mężczyzn niż kobiet, ale wcale nie zamierzała zrezygnować z imprezy. Postanowiła być kreatywna.

Zobacz film: "Co Polki robią teraz na wieczorach panieńskich?"

Rebeca Brantes pochodzi z Brazylii i była jedną z czterech kobiet na studiach. Nawiązała w ten sposób wiele przyjaźni, ale wyłącznie z mężczyznami.

Gdy zbliżał się termin jej ślubu i zaczęły się przygotowania do wieczoru panieńskiego, postanowiła, że nie będzie rezygnować z towarzystwa swoich znajomych z roku. Jednocześnie stwierdziła, że nie oznacza to, że musi zrezygnować z wielu typowo kobiecych atrakcji, które zazwyczaj mają miejsce podczas tej imprezy. To, że jej "druhny" są mężczyznami, nie oznacza, że nie może wraz z nimi spędzić babskiego wieczoru.

Postanowiła nawet z tej okazji zorganizować wyjątkową sesję zdjeciową. Na fotkach wszyscy zaproszeni mają różowe satynowe szlafroki, przymierzają pannie młodej suknie i wykonują różne zabiegi pielęgnacyjne przygotowujące pannę młodą do ślubu.

Rebeca powiedziała, że wpadła na ten pomysł tydzień przed ślubem. Czuła się samotna, ponieważ z racji kierunku studiów nie miała wielu przyjaciółek, z którymi mogłaby się cieszyć ostatnimi dniami przed ślubem. Oglądała w internecie zabawne zdjęcia z przygotowań, na których przyjaciółki panny młodej w fajnych strojach, śmiejąc się i pijąc szampana, pomagają jej przygotować się do ślubu i było jej po prostu smutno, że nie będzie mogła tego zrobić.

Co warto ustalić przed ślubem?

Każda kobieta marzy o ślubie ze swoim partnerem, w czasie którego będzie ubrana w piękną, białą suknię, oraz o weselu, które będzie trwało do samego rana....

Postanowiła jednak zaryzykować. Okazało się, że gdy zaproponowała swoim kolegom z roku, aby towarzyszyli jej w czasie "wieczoru panieńskiego", panowie byli zachwyceni. Tydzień przed weselem założyli szlafroczki i świętowali z Rebecą jej wielki dzień.

Teraz opowiada, że robienie tych zdjęć było świetną zabawą. W czasie sesji pili dużo alkoholu i śmiali się do łez. Dodaje, że niektóre ujęcia trzeba było powtarzać, bo nie byli w stanie zachować danej pozy z rozbawienia.

Zdjęcia przedstawiają Rebecę w białym szlafroku z włosami na wałkach, która wraz z przyjaciółmi ubranymi w różowe szlafroki pije szampana. Mężczyźni zażywają relaksu z plasterkami ogórka na oczach, wychwalają piękną suknię ślubną panny młodej, a nawet golą sobie nogi, towarzysząc w tych zabiegach przyszłej pannie młodej.

Rebeca postanowiła podzielić się wspomnieniami na Facebooku i umieściła zdjęcia w jednym z albumów. Wkrótce zostały udostępnione we wszystkich mediach społecznościowych.

Zdjęcia z wieczoru panieńskiego sprawiły, że głośno zrobiło się na różnych portalach również o autorze zdjęć fotografie Fernando Duque.

Sama Rebeca mówi, że jest bardzo zadowolona ze zdjęć. Patrząc na nie, śmieje się sama do sobie, ale nigdy by nie przypuszczała, że zdjęcia wywołają tak duże zainteresowanie.

Marta Pawlak, 5 miesięcy temu

Źródła zewnętrzne

  • dailymail.co.uk

Psychologia

Komentarze

Pomocni lekarze

Artykuły Newsy - psychologia
Choroby i dolegliwości

Panna młoda z onkologii

, który nigdy się nie zdarzył. Dorota, przyszła panna młoda, usłyszała diagnozę - rak, chłonniak limfoblastyczny B-komórkowy. Ma jednak szansę na wyzdrowienie (...) . Nie została jednak panną...

Uroda

Makijaz ślubny - trendy 2011 (WIDEO)

Makijaz ślubny - trendy 2011 (WIDEO) Odtwórz wideo

Dzień, w którym zmieniamy stan cywilny jest jednym z najważniejszych w całym życiu. Nic więc dziwnego, że każda panna młoda chce wyglądać pięknie (...) profesjonalistki. Wizażystki wiedzą bowiem doskonale, jak sprawić,...

Ślub

Ranking najdziwniejszych przesądów ślubnych

Ranking najdziwniejszych przesądów ślubnych

na twoje ciało? Panna Młoda płacze, a obrączka upada Okazuje się, że płacz panny młodej podczas przysięgi małżeńskiej jest wręcz niezbędny do życia (...) je poznać. Oto najdziwniejsze przesądy ślubne,...

Problemy

Zaginięcia dzieci, które poruszyły cały świat

Zaginięcia dzieci, które poruszyły cały świat

się na kolację. Twierdzą też, że co chwilę zaglądali do dziecka. Jednak kiedy o godzinie 22 matka przyszła sprawdzić, co dzieje się z córką, zastała puste (...) ! To dziecko wygląda jak Daenerys z "Gry o Tron". Zgadzasz się? Popularny...

Seks analny - charakterystyka, rodzaje, ryzyko

Miłość grecka (WIDEO)

Miłość grecka (WIDEO) Odtwórz wideo

w nietypowy sposób. Dla innych, miłość grecka jest wciąż tematem tabu, jest kontrowersyjna, odrażająca i niehigieniczna. Jest uważana za formę zbliżenia

Makijaż na różne okazje

Makijaż ślubny

w skutecznym uporaniu się z przedślubnymi przygotowaniami. Dzięki radom, panna młoda będzie wyglądać olśniewająco przez cały wieczór. (...) Jak wykonać makijaż ślubny? Odpowiedzi na to pytanie szukają...