Trwa ładowanie...

Przyszła panna młoda zorganizowała nietypowy wieczór panieński ze znajomymi z uczelni

Wieczór panieński jest ważnym wydarzeniem dla przyszłej panny młodej. Jednak dobór towarzystwa na tę okoliczność nie jest tak oczywisty, jak mogłoby się wydawać. Co zrobić, gdy w naszym otoczeniu są sami mężczyźni? Okazuje się, że nie jest to przeszkodą, aby zorganizować udany wieczór.

Z takim zadaniem musiała zmierzyć się studentka inżynierii komputerowej. Przed ślubem uświadomiła sobie, że wśród jej znajomych jest zdecydowanie więcej mężczyzn niż kobiet, ale wcale nie zamierzała zrezygnować z imprezy. Postanowiła być kreatywna.

Rebeca Brantes pochodzi z Brazylii i była jedną z czterech kobiet na studiach. Nawiązała w ten sposób wiele przyjaźni, ale wyłącznie z mężczyznami.

Zobacz film: "Co Polki robią teraz na wieczorach panieńskich?"

Gdy zbliżał się termin jej ślubu i zaczęły się przygotowania do wieczoru panieńskiego, postanowiła, że nie będzie rezygnować z towarzystwa swoich znajomych z roku. Jednocześnie stwierdziła, że nie oznacza to, że musi zrezygnować z wielu typowo kobiecych atrakcji, które zazwyczaj mają miejsce podczas tej imprezy. To, że jej "druhny" są mężczyznami, nie oznacza, że nie może wraz z nimi spędzić babskiego wieczoru.

Rebeca postanowiła spędzić swój wieczór panieński wraz z kolegami z roku
Rebeca postanowiła spędzić swój wieczór panieński wraz z kolegami z roku (Fernando Duque)

Postanowiła nawet z tej okazji zorganizować wyjątkową sesję zdjeciową. Na fotkach wszyscy zaproszeni mają różowe satynowe szlafroki, przymierzają pannie młodej suknie i wykonują różne zabiegi pielęgnacyjne przygotowujące pannę młodą do ślubu.

Rebeca powiedziała, że wpadła na ten pomysł tydzień przed ślubem. Czuła się samotna, ponieważ z racji kierunku studiów nie miała wielu przyjaciółek, z którymi mogłaby się cieszyć ostatnimi dniami przed ślubem. Oglądała w internecie zabawne zdjęcia z przygotowań, na których przyjaciółki panny młodej w fajnych strojach, śmiejąc się i pijąc szampana, pomagają jej przygotować się do ślubu i było jej po prostu smutno, że nie będzie mogła tego zrobić.

Co warto ustalić przed ślubem?
Co warto ustalić przed ślubem? [10 zdjęć]

Każda kobieta marzy o ślubie ze swoim partnerem, w czasie którego będzie ubrana w piękną, białą suknię,

zobacz galerię

Postanowiła jednak zaryzykować. Okazało się, że gdy zaproponowała swoim kolegom z roku, aby towarzyszyli jej w czasie "wieczoru panieńskiego", panowie byli zachwyceni. Tydzień przed weselem założyli szlafroczki i świętowali z Rebecą jej wielki dzień.

Teraz opowiada, że robienie tych zdjęć było świetną zabawą. W czasie sesji pili dużo alkoholu i śmiali się do łez. Dodaje, że niektóre ujęcia trzeba było powtarzać, bo nie byli w stanie zachować danej pozy z rozbawienia.

Zdjęcia przedstawiają Rebecę w białym szlafroku z włosami na wałkach, która wraz z przyjaciółmi ubranymi w różowe szlafroki pije szampana. Mężczyźni zażywają relaksu z plasterkami ogórka na oczach, wychwalają piękną suknię ślubną panny młodej, a nawet golą sobie nogi, towarzysząc w tych zabiegach przyszłej pannie młodej.

PYTANIA I ODPOWIEDZI LEKARZY NA TEN TEMAT

Zobacz odpowiedzi na pytania osób, które miały do czynienia z tym problemem:

Wszystkie odpowiedzi lekarzy

Rebeca postanowiła podzielić się wspomnieniami na Facebooku i umieściła zdjęcia w jednym z albumów. Wkrótce zostały udostępnione we wszystkich mediach społecznościowych.

Zdjęcia z wieczoru panieńskiego sprawiły, że głośno zrobiło się na różnych portalach również o autorze zdjęć fotografie Fernando Duque.

Sama Rebeca mówi, że jest bardzo zadowolona ze zdjęć. Patrząc na nie, śmieje się sama do sobie, ale nigdy by nie przypuszczała, że zdjęcia wywołają tak duże zainteresowanie.

Potrzebujesz konsultacji z lekarzem, e-zwolnienia lub e-recepty? Wejdź na abcZdrowie Znajdź Lekarza i umów wizytę stacjonarną u specjalistów z całej Polski lub teleporadę od ręki.

Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza