Trwa ładowanie...

Publiczne oświadczyny - hit czy kit? (WIDEO)

Zobacz film: "Publiczne oświadczyny - hit czy kit?"

Niejednokrotnie słyszeliśmy o oświadczynach na parkiecie boiska podczas najważniejszych rozgrywek turnieju koszykówki czy siatkówki. Zdarzały się i takie sytuacje, w których mężczyzna przyklękał na kolano w miejscach publicznych takich jak Time Square, Trafalgar Square czy Pola Elizejskie.

Czy jednak jest to rozważnym pomysłem? Publiczne oświadczyny są z pewnością jeszcze bardziej stresujące niż te kameralne. Poza tym w przypadku odmowy setki ludzi widzi porażkę biednego, odrzuconego mężczyzny. Przede wszystkim jednak oświadczyny to sprawa intymna, która powinna pozostać między partnerami. Plusy publicznych oświadczyn? Z pewnością splendor! Rasumując, każde oświadczyny to rezultat miłości, więc są romantyczne i piękne!

Polecane dla Ciebie

Pomocni lekarze

Szukaj innego lekarza

Komentarze

Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.