Trwa ładowanie...

Publiczny szpital przyjmie prywatnie. Nowy pomysł PiS na służbę zdrowia (WIDEO)

Zobacz film: "Publiczny szpital przyjmie prywatnie. Nowy pomysł PiS na służbę zdrowia"

Według ostatnich propozycji rządu szpitale będą mogły świadczyć swoje usługi również prywatnie. Oczywiście opieka w ramach NFZ-tu nadal będzie dostępna, ale będziemy mogli też zapłacić, jeżeli nie będziemy chcieli czekać np. na planowany zabieg. Takie zmiany mają się znaleźć w nowelizacji Ustawy o działalności leczniczej. Według tych zmian szpital publiczny będzie mógł świadczyć swoje usługi również za pieniądze, co ma sprawić, że skrócą się kolejki do specjalistów. Ma to być jedynie możliwość, a nie obowiązek każdego pacjenta. Decyzja ma należeć do pacjenta.

Skorzystaj z usług medycznych bez kolejek. Umów wizytę u specjalisty z e-receptą i e-zwolnieniem lub badanie na abcZdrowie Znajdź lekarza.

Rząd proponuje możliwość płacenia za opiekę medyczną w szpitalach
Rząd proponuje możliwość płacenia za opiekę medyczną w szpitalach
Polecane dla Ciebie
Komentarze
Wysyłając opinię akceptujesz regulamin zamieszczania opinii w serwisie. Grupa Wirtualna Polska Media SA z siedzibą w Warszawie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
    Pomocni lekarze
    Szukaj innego lekarza