1,5-dniowe krwawienie a możliwość ciąży

Witam, nie cały miesiąc temu zwróciłem się tu z pytaniem o prawdopodobieństwo ciąży, otrzymałem odpowiedź, że prawdopodobieństwo jest prawie zerowe. Od momentu ryzykownej sytuacjii minął miesiąc. Moja dziewczyna powinna mieć okres od zeszłego poniedziałku, lecz on nie nastąpił. Test ciążowy pokazał jedną kreskę, lecz okresu nie ma już tydzień. Dwa dni temu nagle zaczęła krwawić, ale kiedy odetchnelismy z ulgą krwawienie ustało po 1,5dnia.Czy to był ten "okres"? Czy może byc w ciąży?

Lek. Marta Gryszkiewicz

W razie wątpliwości należy oznaczyć poziom beta-hCG we krwi. Test ten da jednoznaczną odpowiedź, czy Pana partnerka jest w ciąży czy też nie.