10-dniowe opóźnienie okresu a negatywne wyniki testów ciążowych

Witam okres spoznia mi sie 10 dni zrobilam test ciazowy wyszedl negatywny a po 4 dniach zrobilam 2 test i tez wyszedl negatywny jednak okresu dalej nie mam, w sumie moze nie powinnam sie denerwowac bo z mezem uzywalismy prezerwatyw jednak to zdenerwowanie jest silniejsze ode mnie, czy jest mozliwe ze jestem w ciazy?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. W takiej sytuacji prawdopodobnie są to objawy wahań hormonalnych. Szansa na ciążę jest znikoma.