11-dniowe opóźnienie okresu i wodnisty śluz u dziewczyny

Witam, w zeszłym miesiącu mojej dziewczynie okres spóźnił się 13 dni, wcześniej miała infekcję pochwy, ale (podobno) wyleczoną. W tym miesiącu okres spóźnia się już 11 dni i znów okresu nie ma. 10 dnia od terminu spodziewanej miesiączki zauważyła dużo wodnistego i przeźroczystego śluzu. Odczuwa ból sutków i sporadycznie kłucie w dole brzucha. W tym miesiącu kochaliśmy się raz w prezerwatywie (była prawidłowo założona i nie pękła). Co to może oznaczać?

Lek. Magdalena Pikul

Witam!
Można wykonać dla pewności test ciążowy, aby wykluczyć ciążę. W przypadku ujemnego wyniku należy udać się do ginekologa celem szukania innych możliwych przyczyn zaburzeń miesiączkowania u Pana partnerki (prawdopodobnie hormonalnych). Pozdrawiam