11-dniowe plamienie i seks bez zabezpieczenia a ciąża

Witam! 4 miesiace temu usunelam implant antykoncepcyjny. Staramy sie z mezem o dzidzusia. 7 dni po ostaniej miesiaczce zaczelam plamic plamienie jest brazowe. Iczasem lekko rozowe niezbyt intensywne i trwa juz 11 dni miesiaczke mam dostac za 6 dni. Wspolzylam z mezem bez zabezpieczenia czy moze byc to objaw ciazy o czym.moze.swiadczyc takie.plamienie?

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Oczywiście warto wykonać badania w kierunku ciąży, nie mniej jednak warto także zrobić USG u swojego ginekologa w celu wykluczenia zmian w obrębie błony śluzowej macicy.