11 negatywnych testów ciążowych a codzienne mdłości, brak apetytu, ból głowy i złe samopoczucie

Mam taki problem. 11 testów negatywnych na usg nie ma ciąży.Z moich wyliczeń to byłby 7 tydzień więc ciąże byłoby juz widać. Codziennie rano mam mdłości odrzuca mnie od jedzenia, bole głowy, złe samopoczucie, zle reaguje na zapachy. od 03.02 krwawienie z odstawienia pózniej nie piłam tabletek przez dwa tygodnie i zaczełam z pierwszym dniem miesiączki pic tabletki - 27.02 miesiączka trwała 9 dni , następne krwawienie z odstawienia 21 .03 do 25.03. co mi jest?

Robert Markowski Ginekologia

Proponuję udać się do swojego ginekologa, objawy mogą być działaniem niepożądanym leku.