128kg i 185cm wzrostu - jaka dieta?

Witam serdecznie... Mam 18 lat, od zawsze miałem problemy z nadwagą. Choruję na fobie społeczną, nie wychodzę w ogóle z domu, no może czasem w nocy z psem. Posiadam 185cm i ważę 128kg. Nikt nie powiedziałby, że tyle ważę bo wyglądam na jakieś 95kg no ale niestety to nie jest ważne... Leków na moją chorobę nie biorę, ponieważ powodują one tycie. Tydzień temu kupiłem wagę, przeraziłem się, że tyle ważę, myślałem, że nie będę ważył więcej niż 110kg Od 4 dni jestem na diecie Tak jak wcześniej napisałem- śpię w dzień, w nocy siedzę przy komputerze. Mój dzień wygląda następująco Godzina 16:00 Wstaję z łóżka Jem śniadanio-obiad czyli udko z kurczaka pieczone ( bez tłuszczu ) i ogórek, ew. pomidor w jogurcie naturalnym. Poprawiam zielonym jabłkiem Następnie za jakieś 3 godziny jem jogurt owocowy Następnie jadam znowu jabłko A potem znowu kolejne jabłka i ew. kanapki z polędwicą drobiową niskokaloryczną i grahamem. Jedyne co mnie demotywuje to to, że raz waga jest wyższa o pół kilo, raz mniejsza. W ogóle nie chudnę. Zastanawiam się nad kupnem na czarnym rynku m***... ale mam nadciśnienie tętnicze i chore serce, więc wolałbym tego uniknąć bezpieczniejszymi zamiennikami. Proszę o pomoc

Witam.

Nielegalny zakup preparatów wspomagających odchudzanie, zdecydowanie Panu odradzam.
Po pierwsze fakt, iż lek został wycofany oznacza, że powodował efekty uboczne, po drugie nieznane pochodzenie jest równoznaczne w nieznanym procesem wytwarzania, przechowywania etc.

Jeśli jest Pan chory, powinien Pan pozostawać pod opieką psychologa/psychiatry.
Nawet jeśli leki rzeczywiście mogą być odpowiedzialne za przyrost masy ciała, jest szansa że stan Pana zdrowia poprawi się na tyle, że będzie Pan mógł normalnie funkcjonować, w tym regularnie podejmować aktywność fizyczną poza domem.

Przykładowe ćwiczenia znajdzie Pan np. w tym miejscu http://portal.abczdrowie.pl/cwiczenia-na-odchudzanie, niemniej jeśli ma Pan problemy z sercem i ciśnieniem, ich dobór powinien zostać skonsultowany z lekarzem.

Wahania masy są czymś naturalnym, zależą od: rytmu wypróżnień, podaży płynów etc. Proszę się więc nie martwić jeśli jednego dnia waży Pan 0,5 kg mniej, innego więcej.

W Pana diecie powinny znaleźć się różnorodne produkty:
http://www.izz.waw.pl/index.php?option=com_content&view=article&id=7&Ite#g

O diecie dla mężczyzn przeczyta Pan w artykule http://portal.abczdrowie.pl/dieta-dla-mezczyzn

Pozdrawiam