Złe zrastanie kości po złamaniu

13 maja złamałam kość strzałkową podudzia lewej nogi. Było to złamanie bez przemieszczenia. Od czterech tygodni mam już gips i zrobiłam badanie kontrolne, zdjęcie wykazało, że się źle zrasta, czy można to jakoś naprawić bez ponownego nastawiania kości?

Witam serdecznie! Jeżeli zrost nie jest prawidłowy konieczne jest uzyskanie prawidłowej struktury, która w późniejszym czasie umożliwi prawidłowe poruszanie się. Na podstawie samego opisu, który Pani podała nie da się decydować o dalszym postępowaniu - o dalszym leczeniu zdecyduje lekarz ortopeda, który będzie miał możliwość wykonania badania lekarskiego, dokładnego zebrania wywiadu, oraz w tym wypadku obejrzenia wyników badań obrazowych. Proszę nie zwlekać z ponowną wizytą u specjalisty. Pozdrawiam