15 lat, 167 cm, waga 60 kg

Witam, mam 15 lat, 167 cm i 60 kg chce schudnąć 3-4 kg. Mam masywne uda i brzuch. Mogę liczyć na pomoc? Ćwiczę, regularnie jem po 1500 kcal, chyba za dużo, mam za niski cukier, więc jem po 1 batoniku codziennie.
15 LAT ponad rok temu

Witam,

Twoja masa ciała jest prawidłowa i nie powinnaś się odchudzać. Jeśli chcesz pozbyć się tkanki tłuszczowej z okolicy ud i brzucha zrezygnuj ze słodyczy. Batoniki zastąp owocami oraz produktami bogatymi w węglowodany złożone (ryż, kasze, pieczywo pełnoziarniste, warzywa, makarony i inne). Słodycze oprócz dużych ilości cukru prostego zawierają również tłuszcze nasycone, które są niekorzystne zarówno dla Twojej sylwetki jak i zdrowia.

Polecam również aktywność fizyczną. Ćwiczenia na brzuch i uda znajdziesz na stronie www.abccwiczenia.pl.

Pozdrawiam.