16-dniowa miesiączka, ból podbrzusza, stan podgorączkowy i rozdrażnienie a możliwość ciąży

Witam, w tym miesiącu moja miesiączka trwała 16 dni i były to delikatne plamienia w kolorze brunatnym tylko 2 może 3 dni miałam obity okres , przez cały czas boli mnie brzuch a dolnej części i plecy, mam stan podgorączkowy, czuje się bardziej zmęczona niż zwykle i rozdrażniona. Czy to może być ciąża bądź jakaś choroba? wizyte u lekarza mam dopiero za tydzień. brałam tabletki anty, które odstawiłam na 2 miesiące, kochałam się zawsze chłopakiem bez zabezpieczenia ale mało kiedy kończył we mnie.

Lek. Katarzyna Szymczak

W pierwszej kolejności proszę wykluczyć ciąże, wykonac test ciążowy. Do postawienia diagnozy konieczne jest badanie lekarskie.
Pozdrawiam