17 tysięcy białych krwinek i czerwone krwinki poniżej normy w zaawansowanej ciąży

Córka w zaawansowanej ciąży ma w morfol.17 tys.białych krwinek i ilość czerwonych troszkę poniżej normy - czy to poważne i groźne? (Niepokoję się, mimo że wg lekarza to dobre normalne wyniki kobiet w ciąży.)

Małgorzata Panek

Jak najbardziej takie wyniki mogą występować w ciąży. Gdyby występowały jakiekolwiek niepokojące objawy lekarza wdrożyłby leczenie. Pozdrawiam