18 dni bez okresu....

Witam!
Niestety mam duży problem związany z brakiem miesiączki (18dni). Jestem zaniepokojona... Opiszę moją historię bardziej szczegółowo.
Otóż 13.02 uprawiałam z chłopakiem petting. On poprawił sobie członek, a po chwili pieścił mnie w intymnych miejscach, włożył palec dosłownie na 5mm (jednak powiedział mi, że nie poprawiał się tą ręką co mnie dotykał.) ale nie wiem czy mu wierzyć... Później ja go zadowalałam i poczułam na swojej ręce preejakulat, a po jakiś 10 min ubrałam się i poszłam do ubikacji. I boję się również, że gdy się wycierałam, to mogłam przenieść ten śluz, jednak ja go już nie czułam na swojej dłoni.

Dodam, że dostałam okres tego samego dnia wieczorem(na dniach spodziewałam się miesiączki)- zastanawia mnie dlaczego doszło do krwawienia w ten sam dzień? Następny okres dostałam 9 marca(trwał 7 dni-czyli normalnie jak dla mnie). W tym że miesiącu przebywałam również w szpitalu, brałam antybiotyki, stresowałam się, dostawałam zastrzyki przeciw krwawieniu(krwotok nosowy) W kwietniu okresu już nie dostałam, boje się, że mogę być w ciąży. Czy to byłoby możliwe w opisanej przeze mnie sytuacji (nie mam objawów miesiączki, ani ciąży- od tygodnia pobolewa mnie brzuch-tylko tyle)?
Dodam, że jestem młoda i nie miesiączkuję regularnie (nie miałam jednak tak dużego opóźnienia) Dlatego bardzo się boję;(
Prosiłabym o szybko odpowiedz, bo dla mnie to bardzo pilne. Z góry dziękuję i pozdrawiam.

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Szansa, że w wyniku opisanej przez Panią sytuacji doszło do zapłodnienia, jest zaniedbywalnie niska. Brak ciąży potwierdziły zresztą dwie miesiączki o prawidłowej długości i obfitości. Obecnie miesiączka spóźnia się najpewniej z powodu stresu- to częste zjawisko. W każdej chwili może Pani oczywiście wykonać test ciążowy, aby całkiem sie uspokoić.

Pozdrawiam serdecznie!