2-3-dniowy okres - czym mógł być spowodowany?

Witam, dość nietypowa sprawa. Kochaliśmy się z narzeczoną 2 tygodnie temu w niedzielę, narzeczona nie wprowadziła członka do pochwy bez zabezpieczenia, tylko 1 raz przeciągnęła członek po waginie, seks odbył się normalnie z gumką i była cała. W ten piątek uprawialiśmy seks 2 razy, przy każdym stosunku gumka, po stosunku obie były całe i nie były pęknięte! Otóż problem polega na tym, że w niedzielę pod wieczór narzeczona dostała okresu, a we wtorek okres minął. Powiedziała mi, że miała lekkie kropelkowanie (kropelki krwi, nie jak przy normalnym okresie). Oznajmiam od razu – nie doszło do pęknięcia gumki ani wytrysku przy 1 "przeciągnięciu" penisa przy pochwie. Czy jest możliwość, że narzeczona jest w ciąży? Partnerka przeziębiła się w poniedziałek, wyzdrowiała w środę, Czy "choroba" może mieć jakieś znaczenie? Czy mogę się spodziewać ciąży lub czy duży stres i choroba mogły być przyczyną przerwania okresu?

ponad rok temu

Redakcja abcZdrowie

Witam!

Skuteczność prezerwatywy wynosi nawet 97%. Jeśli stosowali Państwo ten rodzaj zabezpieczenia przy każdym stosunku i nie doszło do pęknięcia albo zsunięcia prezerwatywy, to ryzyko ciąży jest małe. Jeśli krwawienie z dróg rodnych się zakończyło, mogą Państwo wykonać test ciążowy - jego skuteczność jest bliska 99%, więc w sposób wiarygodny może potwierdzić lub wykluczyć ciążę. Proszę dokładnie przeczytać ulotkę testu ciążowego przed jego użyciem.

Pozdrawiam!.