2-dniowa miesiączka, upławy i bolesność dołu brzucha a duży stres

Witam. Ostatni tydzień miałam bardzo stresujący. Dostałam miesiączki, ale trwało to zaledwie 2 dni i była bardzo lekka. Zwykle miesiączki mam bolesne, a tu nic. Teraz mam duże upławy i bolesność dołu brzucha. Czy to mogło być związane z dużym stresem?

Lek. Katarzyna Szymczak

Stres mógł mieć wpływ na przebieg krawienia miesięcznego, Pani obecne objawy mogą natomiast wskazywać na infekcję dróg rodnych/moczowych, dlatego sugeruję udac się do lekarza, najlepiej ginekologa.
Pozdrawiam