2-letnia córka nie chce nic jeść oprócz karmienia piersią

Witam. Moja 2 letnia córka oprócz karmienia piersią prawie nic nie chce zjeść. Z "dorosłego" jedzenia jada suchy ryż -bez dodatków, placki z płatków owsianych i bananów, rosół, makaron też najlepiej suchy. Czasem jakieś pieczywo z szynką, parówki, budyń, jabłka, żurawinę. Niby tego dużo ale i tak bez piersi 3 razy w dzień i w nocy się nie obejdzie. Nigdy nie jadła sztucznego mleka ani żadnych kaszek. Na nogach co jakiś czas wychodzą Jej różne czerwone plamy. Pediatra nie widzi problemu- kiedyś dorośnie i zacznie jeść. W testach na nietolerancja pokarmowe u alergologia też nic nie wyszło, badania mamy powtórzyć za rok. Ma starszą siostrę z nietolerancją laktozy,celiakią, zespołem asbergera. Do jakiego specjalisty możemy się jeszcze udać? Gdzie szukać pomocy.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do doradczyni laktacyjnej oraz do gastroenterologa dziecięcego