2 pęcherzyki a prawdopodobieństwo ciąży

Witam od 2 lat staramy się o dziecko. W 11 dc miałam inseminację, były 2 pęcherzyki 27 i 15 mm. Dzisiaj jest 23 dc beta hcg wynosi 4. Jaka jest szansa na to, że jest we mnie nasze maleństwo?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Jeśli 12 dni po inseminacji beta-hCG wynosi 4 to prawdopodobieństwo, że jest Pani w ciąży jest niestety bardzo niskie. Warto jednak powtórzyć badanie za kilka dni.