2 testy i wynik negatywny i brak okresu

Witam.
Okres powinnam dostać 17.01.2011, a dzisiaj mamy 22.01.2011, spóźnia mi się 6 dni. Zmienił mi się kształt brzucha, piersi mam powiększone, moje brodawki są ciemniejsze niż zwykle i bardzo mnie, swędzą. Mam poranne mdłości i kręci mi się w głowie.
Robiłam 2 testy i wyszły negatywnie. Co mam robić? Czy jestem w ciąży?

Witam serdecznie,

Na początku ciąży stężenie hCG może być zbyt niskie aby dać dodatni wynik testu ciążowego. Dlatego proponuję powtórzenie testu ciążowego po tygodniu. Aby wcześniej rozwiać wątpliwości może Pani wykonać oznaczenie bet-hCG z krwi. Wynik tego badania będzie już wiarygodny.
Gdyby kolejne badania wykluczały ciążę to konieczna będzie wizyta u ginekologa celem wyjaśnienia przyczyny braku miesiączki.

Pozdrawiam