29. dzień cyklu i brak okresu

Moje cykle zazwyczaj są 24 dniowe, jednak zdaża się, że czasami trwają dłużej. 26 stycznia dostałam okres. Kilka dni później chłopak ocierał penisem o moją łechatczkę. 22 dnia cyklu uprawialiśmy stosunek przerywany. wytrysk był na zewnątrz. W tym miesiącu schudłam parę kilo i zaczęłam mniej jeśc. Teraz jest 29 dzień cyklu a okresu nie ma. Od wczoraj jestem chora (kaszel,gorączka,ból głowy) Jakie jest prawdopodobieństwo ciąży i kiedy zrobic test?

Lek. Krzysztof Szmyt

Witam, Sanowna Pani, w tej sytuacji bardziej prawdopodobne jest, ze opóznienie miesiączki jest spowodowane spadkiem masy ciała i infekcją niż ciążą. Test warto wykonać około dwa tygodnie po stosunku. Pozdrawiam