3-dniowe opóźnienie okresu oraz ból jajnika, podbrzusza i piersi

Witam, w dni płodne kochałam sie ze swoim narzeczonym bez zabezpieczenia, dzień po owulacji czułam okropne kłócie w prawym jajniku pózniej w lewym i czasami ból podbrzusza tak jak przed miesiączką, bolały mnie piersi i były nabrzmiałe. Okres spóznił Mi się 3dni, zawsze mmiałam co 28dni w zegarkiem w ręku a tu sie spóznij i trwał tylko 3 dni,(zawsze trwał 6-7dni) przy czym obficie i raczej kolor był brązowy niz czerwony. Czy to może oznaczać ciązę czy raczej torbiele?

Piotr Pilarski

Może to wskazywać na ciążę. Sugeruję wykonać test ciążowy.

Pozdrawiam.