3 przepukliny w odcinku lędźwiowym kręgosłupa a operacja

proszę o radę dotyczy mojej córki lat 35.w wyniku badań w leczeniu szpitalnym wyszły 3 przepukliny kręgosłupa w odcinku lędzwiowym L3/L4 L4/L5 i L5/S1. .Podobno rechabilitacja nie pomoże potrzebna jest operacja ale do kogo się udać gdzie ją przeprowadzić.Mieszkamy w małej miejscowości pod Radomiem.Proszę o pomoc .Pozdrawiam
ponad rok temu

Decyzję w sprawie czy należy operować te przepukliny czy nie powinien podjąć neurochirurg (wskazaniami z reguły jest przepuklina uciskająca na korzenie nerwowe z objawami ubytkowymi neurologicznymi). Proszę w najbliższej okolicy znaleźć poradnie neurochirurgiczną, gdzie córka powinna zostać skonsultowana w tej sprawie.