3 testy negatywne i brak okresu

Ostatnią regularną miesiączkę miałam 18 sierpnia, do stosunku z moim chłopakiem doszło 30.08 był to sex w prezerwatywie, od tego momentu rozregulował mi się okres, następna miesiączka pojawiła się 30.09 i było to bardzo skąpe i krótkie krwawienie.

Pierwszy test zrobiłam 18.09 wynik negatywny, następny 12.10 również negatywny, trzeci test 20.10 wynik także negatywny to raczej wyklucza ciążę, prawda ?:)

Stresującego trybu życia raczej nie mam, wiec ten brak okresu to chyba też nie jest spowodowany stresem. Co może być przyczyną tak nagłego zatrzymania okresu? Dziś jest 30.10 i okresu jak nie było tak nie ma :(

Witam serdecznie.

Wykonanie 3 testów ciążowych, tym bardziej w tak odległych terminach minimalizuje nam ryzyko ciąży do minimum.

Z postu wnioskuję, że jesteś młodą osobą. Twoje cykle mogą być zatem jeszcze nieregularne. Wspominasz o stresie, jako przyczynie wydłużenia cyklu. Jest ich jednak znacznie więcej, mi.in: intensywny wysiłek fizyczny, znaczny spadek masy ciała, infekcje, przyjmowane leki. Z poważniejszych przyczyn należy wymienić zaburzenia czynności tarczycy, hiperprolaktynemię.
Proponowałabym w trakcie najbliższej wizyty u ginekologa podjąć ten temat w celu ewentualnego rozpoczęcia diagnostyki.

Pozdrawiam.