33. dzień cyklu i brak okresu miesiąc po wyłuszczeniu obustronnych torbieli jajnika

Witam. Miesiac po operacji wyluszczenia obustronnych torbieli jajnika,jedna z nich krwotoczna,odnowila mi sie torbiel na lewym jajniku,ktora ma 5cm. Od dwoch dni przestalam brac Duphostan,ktory mam pozniej brac w 16dniu cyklu,uzywam Macmiror Compleks globulki dopochwowe i InVag. Jest 33 dzien cyklu a ja nie mam okresu,a 3 dni temu na wkladce pojawiala sir kropelka krwi,a wczesniej dziwny jasny zieliny sluz. Od wczoraj mam czeste bole brzucha i kłucie po stronie torbieli.Mam tez wiekszy brzuch.

Renata GrzechociĹska

Witam.
Ze względu na nieprawidłową wydzielinę oraz bóle brzucha proszę udać się do ginekologa, być może doszło do stanu zapalanego.
Pozdrawiam