381 pojedynczych jednokomorowych pobudzeń dodatkowych pochodzenia komorowego

proszę o interpretację wyniku holter: Rytm zatokowy miarowy średnio 86/min, minimalnie 46/min w okresie spoczynku, maksym. 167/min z 3 tachykardiami pow 120/min w okresie aktywności; zarejestrowano 381 pojedynczych jednokomorowych pobudzeń dodatkowych pochodzenia komorowego- od kilku lat zażywam Beto ZK50 1x1, czy powinnam zażywać coś innego na pokazaną arytmię- strasznie jest uciążliwe kołatanie - lekarz na wizycie po badaniu stwierdził ,że mam mieć ruch i dietę - nic nowego nie przepisał

Lek. Katarzyna Szymczak

Wynik nie jest bardzo zły, bez badania nie da się ocenić zasadności zmiany leku
Pozdrawiam