39. tydzień ciąży i skierowanie na cesarskie cięcie a możliwość wystąpienia skurczów i objawów porodowych

Witam jestem w końcówce 39 tc ciązy na sobote bede miec skierowanie na ciecie cesarskie poniewaz dziecko sie nie odwrocilo mam ułożenie miednicowe czy w takiej sytuacji takze moga wystapic skurcze i objawy porododowe ze moge wczesniej wyladowac na porodówce? bo dzis w nocy mialam bardzo mocny nasilajacy sie bol w pachwinach(nie moglam az zbolu przkrecic sie z boku na bok a jak wstawalam z łózka to z bólu nie mogłam chodzić) i w dolnej czesci kregosłupa tez bolało co to mogło oznaczac ?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
W sytuacji wystąpienia skurczu powinna Pani niezwłocznie udać się do szpitala.