4-dniowa gorączka u małego dziecka

Witam serdecznie, moja 13 miesieczna córka gorączkuje od 4 dni. Na początku budziła sie rano cała rozpalona i to wtedy miała najwyzsza temperature jakies 38.5 podaje jej co 6 godzin ibum i temperatura jest mniejwiecej jakies 37.5 , normalnie sie zachowuje, pije. Jest troche blada i zewnetrznie wyglada jak by cos jej było ale niedaje po sobie tego poznac. Zrobiłam jej dzis badanie ogolne moczu to wynik : ph 5,0 ciężar własciwy 1,007 g/ml , erytrocyty 10 erytr./ul . Reszta wyniku jest dobra.
KOBIETA ponad rok temu

Witam serdecznie.
Córeczka z całą pewnością wymaga przeprowadzenia bezpośredniego badanie lekarskiego. Dolegliwości które Pani opisuje mogą towarzyszyć bardzo wielu stanom chorobowym - ząbkowaniu, zapaleniu dróg oddechowych, układu moczowego czy gardła. Jeśli chodzi zaś o wynik badania moczu to podwyższona ilość krwinek czerwonych w połączeniu z dość niskim ph może towarzyszyć np. kamicy moczowej. Proszę skonsultować wynik z pediatrą, który będzie miał możliwość bezpośredniego zbadania dziecka.