4-dniowe brązowe plamienie zamiast okresu

Witam, ostatnio zamiast okresu miałam brązowe plamienie(ok.4dni). Przy wcześniejszej miesiączce takie plamienie wystąpiło.Trwało jeden dzień,a później dostałam miesiączkę normalnie. Wcześniej miewałam problemy z miesiączką, ale po wizycie u ginekologa i zażyciu tabletek wszystko się unormowało. Proszę o pomoc. Za wszelkie odpowiedzi z góry dziękuję.

Lek. Tomasz Budlewski

Proponuje udać się do lekarza ginekologa. Po badaniu będzie można określić odpowiednie postępowanie. Sądzę że warto będzie wykonać badania hormonalne.