4-dniowe krwawienie a silny stres

Witam. W nocy między 18 a 19 dniem cyklu uprawiałam z chłopakiem petting. Do wytrysku nie doszło, chłopak został w bokserkach. Obawiam się jednak preejakulatu, który mógł być przeniesiony na palcach do pochwy. 28 dnia cyklu zrobiłam test, wyszedł negatywny. Tego samego dnia dostałam krwawienia- intensywnego przez pierwszy dzień, przez kolejne 3 dni krwi było mało. Trwało to 4 dni. Martwię się, bo zazwyczaj moje miesiączki trwały około 6 dni. Czy to może być spowodowane silnym stresem?

Piotr Pilarski

To wyklucza ciążę. Możliwe, że inny przebieg menstruacji ma związek ze stresem.

Pozdrawiam.