4-dniowe krwawienie po 10. dniach od pettingu

Witam. ponad miesiąc temu uprawiałam petting z chłopakiem,ale nie doszło do wytrysku. Po 10 dniach dostałam 4-dniowego krwawienia (w dniu miesiączki), które trochę mnie zaniepokoiło.17 i 25 dni po pettingu zrobiłam testy ciążowe, obydwa wyszły negatywne. Teraz czekam na miesiączkę, która powinna się pojawić lada dzień, ale bardzo się denerwuję. Pobolewa mnie podbrzusze i mam biały śluz. 2 tygodnie temu mogłam mieć owulację (kłucie jajaników, jednorazowe plamnienie, śluz płodny). Powtarzać test?

Małgorzata Panek

Test ciążowy jest wiarygodny gdy wykonano go po14 dniach od stosunku. Może Pani oczywiście wykonać test ponownie. Należałoby także wykluczyć infekcje. W razie niewystąpienia miesiączki proszę udać się do ginekologa.
Pozdrawiam