4 pojedyncze nadkomorowe pobudzenia przedwczesne w Holterze EKG

Panie Doktorze,dzisiaj odebrałem wyniki badań TSH - 5,150 FT3 - 2,63 FT4 - 1,43. W sierpniu 2007 usunięto mi tarczycę. Obecnie biorę Euthyrox125. Czy mam się obawiać nieco podwyższonego TSH? Ostatni miałem małe problemy ciśnieniowe. Kardiolog przepisał mi Betaloc25. Pozostałe badania kardiologiczne: echo, wysiłkowe, EKG - w normie; holter - 4 pojedyncze nadkomorowe pobudzenia przedwczesne i 537 pojedyncze przedwczesne pobudzenia komorowe, poza tym w normie. Dziękuję za odpowiedź. Marcin, 41 lat

Lek. Tomasz Budlewski

Jest zbyt dużo pobudzeń komorowych Proszę koniecznie udać się do lekarza kardiologa oraz endokrynologa.