4 tydzień ciąży bez widocznego zarodka

witam.wczoraj mialam badanie usg lekarz stwierdzil ze jestem w 4 tygodniu ciaży ale bez widocznego zarodka.mam 2 doroslych dzieci i kiedys niemialam problemu.przeraziło mnie to ze lekarz powiedział mi ze to ciąza za dobrze nie rokuje...

Lek. Paweł Baljon

Witam serdecznie. Teoretycznie ciąża w tym wieku może implikować pewne kłopoty choć to tylko statystyka. Należy być w tej sytuacji pod stałą opieką ginekologa.