4,5-tygodniowa ciąża - nie widać zarodka

Witam. Byłam u lekarza 7 tygodni od ostatniej miesiączki. Według obliczeń to powinien być 5 tydzień ciąży. Lekarz zrobił usg i stwierdził, że pęcherz ciążowy wygląda na 4,5 tygodnia i zarodka nie widać. Następna wizyta za 2 tygodnie. Martwię się, że nie widać zarodka. Czy to normalne? To moja druga ciąża. Pierwsza była 9 lat temu i wszystko było OK. Proszę o rade.

ponad rok temu

Lek. Aneta Zwierzchowska

Witam!

Być może do owulacji i zapłodnienia doszło później, nie w środku cyklu. W takim przypadku niewykluczone, że jest Pani rzeczywiście w 4 tygodniu ciąży. Na tym etapie to normalne, że zarodka jeszcze nie widzieć. Proszę być dobrej myśli. Następne badanie USG zapewne wszystko wyjaśni.

Pozdrawiam serdecznie!