46. dzień cyklu i brak okresu

Witam, mój problem polega na tym, iż nie dostałam okresu pomimo, iż dziś jest mój 46dc. W lipcu odstawiłam antykoncepcję - od odstawienia do tej pory okres był regularny, cykl wynosił ok.32 dni. Od kilku dni pobolewa mnie podbrzusze, lżej niż na okres. Zrobiłam testy (w tym w 45dc test z krwi), które nie wskazują na ciążę (staramy się o dziecko). Wizytę u lekarza mam dopiero za 2 tyg.Na podstawie moich obserwacji mogłam mieć opóźnioną owulację (ok. 30-32dc).Jakie mogą być przyczyny braku okresu?

Witam,
możliwe zahamowanie hormonalne cyklu fizjologicznego.
Czasami się tak zdarza, jeżeli ciąża została wykluczona a niedawno odstawiła Pani tabletki antykonc.

Proszę spokojnie poczekać do wizyty u ginekologa.

pozdrawiam!