5-dniowe opóźnienie miesiączki a ból jajników i mleczna wydzielina z pochwy

Witam, spóznia mi sie miesiaczka juz 5 dzień ostatnia mialam3.04 mam regularne co 28 dni, kochałam sie z chlopakiem regularnie dwa razy w tyg, wydaje mi sie ze w dni plodne tez,ostatnio 3 dni temu Wczoraj zrobiłam test wyszedł negatywny, nie bola mi piersi zazwczyczaj bola.sa nabrzmiale lekko pobolewa mi brzuch,kuja jajniki ale to sporadycznie dzisiaj jakby wiecej ale bol jest tylko odczuwalny. mam wydzieline z pochwy mleczna bialą, i uczucie jakbym byla w ciaży..czy moge być w ciazy ?

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Ciąża przy negatywnym wyniku testu jest możliwa ale jej prawdopodobieństwo jest niewielkie. Opisane objawy mogą sugerować rozpoznanie infekcji grzybiczej dróg rodnych. Proszę zgłosić się do poradni ginekologicznej.