5-dniowe spóźnianie okresu a przyjmowanie Cyclodynon

Mam 19 lat i jeszcze nie współżyłam. Ograniczam się do pettingu, jednak nie ma szans na ciążę. Zwykle miałam regularne cykle miesiączkowe Lekarz zalecił mi tabletki Cyclodynon na pozbycie się bóli głowy, odkąd zakończyłam kurację minął miesiąc. Zwykle mój cykl trwał 31dni, teraz spóźnia się już 5dni. Nie jestem pewna, ale obserwując swój śluz wydaje mi się, że owulacja nastąpiła w 24. Około 29dnia wystąpiły takie objawy jak zwykle przed okresem-ból podbrzusza i głowy.Co to może oznaczać?

Lek. Tomasz Budlewski

Być może nastąpiło wydłużenie cyklu, jeżeli krwawienie nie wystąpi w najbliższym czasie konieczne jest udanie się do lekarza ginekologa.