5% szans na zajście w ciążę

Proszę mi powiedzieć czy mogę jeszcze coś zrobić żeby zajść w ciążę jeżeli lekarze po badaniach powiedzieli że mam na to tylko 5% szans,a mam dopiero 34 lata?

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Niestety nie napisała Pani z jakiego powodu ma Pani tak małe szanse na zajście w ciążę. Trudno zatem odpowiedzieć na pytanie co jeszcze może Pani zrobić, by zwiększyć szanse na ciążę. By uzyskać szczegółowe informacje proszę porozmawiać z lekarzem ginekologiem, który będzie miał dostęp do danych dotyczących Pani zdrowia.