6-dniowa miesiączka po stosunku przerywanym a prawdopodobieństwo ciąży

Do mojego ostatniego stosunku (stosunek przerwany) doszło 22maja. Następnie miesiączkę dostałam 25maja. Trwała ona 6 dni. Wczoraj powinnam dostać kolejnej miesiączki. Czy istnieje prawdopodobieństwo że mogę być w ciąży?

Lek. Marta Gryszkiewicz

Raczej jest to niemożliwe, jednak jednoznacznie może wykluczyć to tylko test ciążowy.