Zapytaj lekarza

1 , 0 2 7 , 8 2 2

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

6-dniowe opóźnienie w rozpoczęciu nowego opakowania tabletek

Witam! Mam pytanie odnośnie antykoncepcji hormonalnej. Brałam tabletki 4 m-ce. Ostatnia 23.01.15 - później wystąpiło krwawienie, po 7 dniowej przerwie nie rozpoczęłam kolejnego opakowania czyli od momentu, w którym miała przyjąć tabletkę z nowego opakowania minęło 6 dni, czy jest sens abym teraz zaczęła nowe opakowanie? Czy jeśli teraz poczekam do kolejnej miesiączki by rozpocząć przyjmowanie tabletek nie wpłynie to negatywnie na moje samopoczucie? Z góry dziękuję za odpowiedź!
KOBIETA, 27 LAT ponad rok temu

Wstyd nie zapytać - ciąża bez opryszczki

redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy