6-dniowe spóźnienie okresu a mdłości oraz ból głowy i brzucha

Witam wspolzylam z z chlopakiem w dni plodne bez zabezpieczenia okres spoznia mi sie juz 6 dni mam bule glowy mdlosci i bule brzucha test zrobilam po 4 dniach jak sie mi spozniala miesiaczka czy test mugl wyjsc falszywy?czy powinnam go powturzyc i kiedy? Dodam ze cykle mam regularne co 28 dni

Witam serdecznie. Test ciążowy jest wiarygodny gdy wykonuje się go co najmniej 14 dni po stosunku.