6-miesięczna kuracja tabletkami antykoncepcyjnymi

Byłam u ginekologa który mi przepisał kuracje 6 mies tabletkami anty Kontracept kazał zażywać w 1 dzień okresu powiedział to z naciskiem ze w 1 dzień krwawienia i że w ulotce będzie pisać inaczej czy to możliwe ze zalecił mi ich stosować od dnia okresu 21 dni i później ma przyjść krwawienie z odstawienia i jeżeli np dostane w 4 dniu to mam zażywać znowu tabletki i nie czekać na minięcie tych 7 dni? po uzyciu tabletki 1 nie mam 3 dni okresu to normalne

Po 7 dniach w których może/nie musi pojawić się krwawienie, należy rozpocząć drugie opakowanie.