7-dniowe opóźnienie okresu a nieudane in-vitro

witam/ jestem po pierwszym, nieudanym, in vitro. miaiam odpoczac 1 cykl i robic nastepny transfer ale okres spoznia mi sie juz 7 dni. Ja mialam 2 ciaze pozamaciczne usuniety jajowod, maz nie do konca sprawne plemniki/ Moglam w przetrwie zajsc w ciaze? zrobilam juz 3 testy ale wszystkie negatywne. Czuje sie fatalnie: bole brzucha, nudnosci, bole glowy, kregoslupa. okropne samopoczucie. Wykoncze sie psychicznie jak tak dalej bedzie. Blagam o odp!!!!!

Aleksander Ropielewski

Proszę się nie poddawać i zadbać o dobry odpoczynek, bo z Pani pytania wynika, że bardzo Pani ciało jak i psychika tego potrzebują. Objawy i wyniki testów ciążowych nie wskazują na możliwość zajścia w ciążę.