7 pigułek do końca blistra a konieczność sięgnięcia po tabletkę awaryjną

dzien dobry biore tabletki od 3lat i ostatio podczas stosunku bez prezerwatywy doszlo do wytrysku tabletke przyjelam rano stosunek byl tego samego dnia ,nie wiem jakie to sa dni czy plodne czy nie do konca blistra zostalo 7pigulek a pozniej na 3dzien mam okres po odstawieniu ,mam siegnac po pigulke 'PO' czy kontynuowac te dalej?by uniknac wpadki

Nie widzę potrzeby przyjmowania antykoncepcji awaryjnej przy regularnym przyjmowaniu tabletek antykonc.
Decyzja należy do Pani