7. tydzień ciąży a ustalenie ojcostwa

10 listopada dziewczyna dowiedziała się ze jest w 7 tygodniu i 4 dni ciąży ,mieliśmy stosunek 12 września ,czy może to być moje dziecko,?

Milena Lubowicz

Żeby ustalić pewne ojcostwo wykonuje się badania genetyczne, po urodzeniu dziecka. Jest szansa, że to Pan jest ojcem dziecka, ale nie podaje Pan terminu ostatniej miesiączki partnerki czy długości cykli, więc nie jestem w stanie ocenić prawdopodobieństwa.
Pozdrawiam