7 tydzień ciąży a współżycie w innym terminie

Witam. W dniu dzisiejszym bylam u mojego ginekologa. (05.10.2015). Z moim partnerem współżyłam bez zabezpieczenia 9 sierpnia 2015 a 22 sierpnia wystąpiła miesiączka. 19 września miałam ostatnią miesiączke która trwała 5 dni. Cykle trwają u mnie ok 30 dni lub więcej. Po wykonaniu usg lekarz stwierdził 7tydzien ciąży wiec do zapłodnienia musiało by dojść ok 4 października a to niemożliwe

Lek. Tomasz Budlewski

A kiedy był ostatni stosunek? proponuję udać się do lekarza ginekologa, po badaniu będzie można coś więcej powiedzieć. Nawet zabezpieczony stosunek może skutkować ciążą, ponieważ nie ma w 100% skutecznych metod antykoncepcji.