7. tydzień ciąży i i pęchęrzyk 21 mm bez zarodka

wczoraj lekarz po badaniu usg stwierdzil 7 tydz ciazy i pecherzyk 21mm ale bez zerodka kazal zglosic sie za tydz ze moze wtedy sie juz pojawi. dodam ze zazywam silne leki ktore nie sprzyjaja prawidlowemu rozwojowi ciazy nieswiadomie

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! Przede wszystkim proszę poinformować lekarza o zażywanych lekach! Po drugie, skoro Pani o tym pisze, to raczej nie jest to nieświadome postępowanie. Proszę zgłosić się na zaplanowane USG w wyznaczonym terminie.