8-dniowe opóźnienie miesiączki

spóznia mi sie miesiaczka juz 8 dzien, czy moze to byc ciąza czy jakies inne przyczyny? dodam ze z narzeczonym staramy sie o dziecko

Lek. Marta Gryszkiewicz

Proszę wykonać test ciążowy. Bez względu na wynik wizyta u ginekologa wskazana - jeśli test wyjdzie pozytywny, w celu potwierdzenia ciąży, jeśli negatywny - w celu diagnostyki braku miesiączki.